WeCool Toys Gumi karkötő készítő szett (112221-1)

WeCool Toys Gumi karkötő készítő szett (112221-1)

3 790 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

WeCool Toys Gumi karkötő készítő szett (112221-1)

3 790 Ft
+ 1 690 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
okosjatek.hu
Termékleírás
Mit kell tudni a játékról? Gumi karkötő készítő szett A WeCool szilikongumi karkötő szett 2000 db gumigyűrűjéből, gyöngyeiből vagány, színpompás karkötőket készíthetnek a gyerekek. A gumigyűrűket kézzel is könnyedén egymásba hurkolhatják, de használhatják a készletben található eszközöket is a rugalmas gyűrűk horgolásával. A karkötőket különböző gyöngyökkel és medálokkal lehet szebbé tenni, és a 10 színt kedvükre variálhatják.  
A betűs gyöngyökből kirakhatják a barátaik nevét, ha barátságkarkötő készítése a cél. A praktikus tárolóban található műanyag horgolótű és egy karkötőcsomozó segíti a színes gumik egymásba fűzését, és 100 darab "S" alakú kapocs is rendelkezésre áll. A gumi karkötőkészítés fejleszti a kézügyességet, a szerialitást, a kreativitást és a finom-motoros készséget, emellett a gumiékszerek kedves kézzel készített ajándékként is megállják a helyüket. Tartalma:
  • 2000 db gumigyűrű
  • 1 db rekeszes tároló
  • Karkötőcsomózó
  • Karkötőkészítő eszköz
  • 100 db S alakú kapocs
  • 5 db medál
  • 3 kampó
  • 50 színes gyöngy
  • 50 neon gyöngy
  • 50 betű gyöngy
Ajánlott: 6 éves kortól Nem találtad meg amit keresel? Vagy körülnéznél hasonló termékek között? Kattints arra ami érdekes lehet:
Kreatív játékok lányoknak
Gyöngyfűző és egyéb fűzős játékok
​Fejlesztő játékok kisiskolásoknak
Fűzős játékok
Játékok 5-8 éveseknek
Finom-motorika fejlesztő játékok


Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.